tempf anclist.txt
Geertje de Graaf
- Lijst van bijnamen -
^^
Austrasie (d')
(5); ; 602-662
??
(19); ; -1500
Aalten
; ; -1778
Aarts
(9); Voorthuizen; 1696-1749
Aelts
; Nijkerk; 1604-1664
Aerts
(9); Nijkerk; 1591-1591
Aertse
(2); ; -1656
Agricola
(5); ; -
Alemania
(5); ; 690-724
Alemannen
(5); ; -758
Aller
(2); Nijkerk; 1623-1740
Aquitaine
; Rome; 1025-1077
Aris
(2); ; -1619
Arles
; ; -1009
Arnstein
; ; 1135-1135
Avesnes
; ; 1152-1216
Aviatus
(5); ; -
Baas
(2); Bunschoten; 1735-1803
Bakkenes
; Voorthuizen; 1731-1731
Bakker
(2); ; 1696-1763
Beck
; Bunschoten; -1675
Beeckman
(2); Nijkerk; 1463-1543
Beek
(5); Bunschoten; 1620-1845
Beekelaer
(2); Appel onder Voorthuizen; -1710
Beekhuijzen
; Beekbergen; 1708-1708
Beekman
; Nijkerk; 1609-1609
Begga
(5); Andeene; 620-693
Beieren
; Wartenberg; 1116-1231
Bekbergen
(3); Bunshoten; 1741-1807
Bennink
(5); ; -1709
Berghe
(3); ; -1697
Berlaer
; ; 1250-1349
Betuwe
; ; -1077
Beuckelaar
(2); Bunschoten; -1707
Billung
; ; -1008
Blois
; ; 947-1004
Blok
; Diemen; 1787-1832
Blokhuis
(3); Bunschoten; 1590-1753
Boer
(2); ; -1795
Bonneveld
(2); Ermelo; 1759-1795
Boon
(5); Bunschoten; 1660-1679
Bootsman
(2); Bunschoten; 1671-1837
Borten
(2); Bunschoten aan de Eemdijk; 1640-1688
Bos
(2); Huizen; 1762-1955
Bosboom
(2); Amersfoort; 1724-1801
Bosch
; ; -1756
Boschhuijsen
; ; 1465-1465
Boulogne
; ; 1010-1057
Bourgondie
(2); ; 922-1020
Bouwens
; ; -1568
Brienen
; ; -1555
Brinck
(2); ; -1556
Brink
; Stroe; 1728-1804
Brouwer
; ; 1683-1683
Brull
(5); Rijssel; 1570-1605
Buddingh
; Nijkerk; 1605-1629
Buren
(2); ; -1061
Byler
(2); ; -1529
Capteijn
(5); ; 1677-1677
Carels
(2); Neckeveld; 1656-1701
Chiny
; ; 1100-1100
Claasz
; Nijkerk; 1606-1606
Claes
(9); ; 1632-1632
Clodoreius
(5); ; -
Cluijver
; Bunschoten; 1662-1776
Cockere
(2); Kleef, Gulick; 1571-1571
Coenen
; Bunschoten; 1671-1816
Collert
(4); ; 1617-1642
Constantinopel
(5); ; 248-329
Constantinus
(10); ; -361
Cornelis
(8); ; -1640
Coucy
; Coucy (Aisne); 1230-1289
Croes
(2); Bunschoten; 1689-1758
Cuijck
; Utrecht; 1065-1308
Cuijper
(3); ; 1708-1758
Dardania
(5); ; 220-220
Dasseler
(3); Nijkerk; 1603-1634
Decemers
(4); Nunspeet; 1647-1647
Decima Rustique
(5); ; -
Dibbelts
(2); Nijkerk; 1685-1685
Diermen
; Putten; 1310-1912
Diest
; ; 1282-1282
Dircks
; ; -1605
Dirks
(11); ; 1678-1724
Doecks
(2); Amsterdam; 1653-1705
Does
; Noordwijk; 1661-1745
Dompseler
; Barneveld; 1375-1606
Drie
; Nijkerk; 1751-1751
Duif
; ELburg; 1753-1814
Duijn
; ; -1745
Duijst
(2); Bunschoten; 1655-1851
Duijtshof
(2); Dinxperlo; 1676-1676
Duitsland
; Utrecht; 990-1110
Dusseldorp
(2); ; 1691-1770
Eck
; Nijkerk; 1670-1670
Ehem
; Heijdelberg; 1558-1558
Elberts
(7); ; -1671
Elbertsen
(2); Barneveld; 1697-1697
Ellerts
(7); ; 1508-1508
Elzas
(5); Diedenhofen; 821-851
Emeler
; ; 1406-1406
Engeland
; ; 896-896
Enghien (d')
; Enghien; 1180-1250
Erentel
(2); Nijkerk; 1313-1407
Eusebia
(5); ; -
Evers
(2); ; -1733
Everts
(8); Nijkerk ?; 1690-1690
Evertsen
(2); ; -1767
Ewijck
; ; 1493-1493
Fausta
(5); ; 326-326
Felbier
(5); Amsterdam; 1550-1728
Ferreolus
(5); ; 462-525
Flavius
(5); ; -220
Fook
(5); Bunschoten; 1624-1677
Francken
; ; -1533
Francs Ripuaires
(5); ; -
Frankrijk
(3); Compiègne; 846-879
Franrijk
; ; -971
Frans Ripuaires
(5); ; 582-641
Franssen
(5); Hoogland; 1679-1705
Frederiks
(3); Nijkerk; 1698-1706
Freeke
; Katwijk; 1795-1839
Fucken
(2); Breddenbroek; 1620-1620
Gainsborough
(3); ; -872
Gaverne
; ; -1250
Geerlofs
(5); Bunschoten; 1648-1648
Gelre
(3); Klooster van Kamp; 905-1247
Gemen
; Bunschoten; 1688-1790
Gerrits
(19); ; -1696
Geurden
; Bunschoten; 1720-1749
Gijsberts
(9); ; 1640-1640
Gleiberg
; ; -986
Gooijer
; ; -1762
Goot
; Nijkerk; 1683-1732
Gosens
(5); ; 1580-1580
Graaf
(5); Spakenburg; 1678-1940
Groep
(2); Scherpenzeel, de Groep onder Renswoude; 1710-1869
Groningen
; ; 1585-1585
Grote
(5); Ingelheim, Duitsland; 742-841
Guise
; ; 1155-1207
Haar
(2); Breedenbroek (Gendringen); 1620-1801
Habel
; Putten; 1737-1805
Halteren
(5); Bunschoten; 1580-1793
Ham
; Amersfoort; 1727-1727
Hamaland
(3); ; -937
Hamalant
(2); ; -932
Hamel
(2); Caen; 1615-1615
Hanegraaf
(2); ; -1523
Hanneman
; 's Gravenhage; 1593-1755
Hansen
(5); Bunschoten; 1665-1665
Hardrad
(5); ; 690-747
Harmens
(7); ; -1660
Harms
; Edam; 1673-1673
Hartog
(2); Bunschoten; 1714-1939
Haspengouw
(5); Thionville; 757-818
Heek
(5); Bunschoten; 1620-1714
Heijnen
(6); Spakenburg; 1640-1773
Heinen
(5); ; -1640
Helmers
(2); Edam; -1705
Hendricks
(16); Bunschoten; 1670-1670
Hendriks
(6); Nijkerk; 1692-1692
Hendriksen
(2); ; 1690-1690
Hendrikx
(2); ; -1634
Henegouwen
(2); ; 880-973
Hengeveld
(2); Aalten; 1718-1718
Hennekeler
(3); ; -1517
Hermans
(5); Aken; 1570-1570
Herstal
(5); ; 635-714
Heuckelum
; ; -1537
Heuveling
(2); Bunschoten; 1613-1710
Hochstaden
; ; 1055-1131
Hohenstaufen
; Ensdorf; 1047-1110
Holland
(2); Gent; 932-1053
Honderdmark
; ; -1787
Hooft
; Abcoude; 1785-1851
Hoog
(2); ; -1724
Hooij
(3); Achterhoek onder Nijkerk; 1692-1806
Hoolwerf
(5); Nijkerk; 1677-1784
Hopman
(5); Bunschoten; 1610-1808
Horne
; ; -1170
Horst
(2); ; -1718
Hrischer
; ; -
Huijgen
(8); Eemdijk; 1550-1799
Hullen
; ; -1397
Indijck
; Hemegsels, Netherlands; -1523
Isenhagius
(5); Bunschoten; 1648-1646
Iseren
; ; -
Ivrea (van)
; ; -968
Jacobs
(29); Bunschoten; 1717-1717
Jans
(43); Graft; 1682-1682
Jong
(2); Putten; 1690-1901
Jonker
; Bunschoten; 1675-1675
Karloman
(7); Chasseneuil bij Poiters (fr); 778-877
Karloman Koning van Lombardije
; Saint Ambroise, Milaan; 797-818
Karzen
; Heerde; 1764-1764
Kayenbeeck
; Harderwijk; 1549-1549
Keizer van de West
(5); ; -
Kethel
; 's Gravenhage; 1510-1639
Kiers
(2); ; -1550
Killen
(6); ; -1591
Kinderen
(2); London; 1530-1801
Klein Ruessink
(2); Dinxperlo; 1697-1697
Knaap
(5); Bunschoten; 1590-1673
Koelewijn
(11); Bunschoten; 1646-1860
Koenen
; Bunschoten; 1783-1783
Koestaken
; Putten; 1783-1783
Kok
(2); ; -1690
Kolk
; ; 1733-1862
Koning van Franken
(5); ; 715-768
Korlaar
; Nijkerk; 1708-1930
Lafleur
(3); ; -1705
Lamberts
(8); ; -1705
Lammerts
(2); ; -1767
Lancelot
(5); ; 375-375
Landen
(5); ; 613-694
Lankeren
(3); Voorthuizen; 1733-1799
Laon
(5); ; 695-783
Laurensen
(3); ; -1689
Leeuwarden
; Amsterdam; 1767-1847
Lengenfeld
; ; 1070-1121
Lengenfeld und Pettendorf
; Ensdorf; 1102-1170
Leuven
(2); Florennes; 1015-1005
Lier
(5); Antwerpen; 1530-1583
Lombardije van Ivrea
; Gent; 968-1003
Londen
(2); Londen; -1656
Longwy
; ; -1062
Loon
(2); Wartenberg; 1157-1191
Los
(5); Nijkerk; 1623-1811
Lotharingen
(8); Nijvels; 971-1008
Lubbers
(5); Voorthuizen; 1745-1807
Lubbertsen
(5); ; -1696
Luxemburg
(3); ; 980-1005
Luxhool
(3); Luxhool bij Nijkerk; 1517-1523
Maasse
; ; -1708
Maassen
(5); ; -1709
Maessen
(3); ; -1530
Malenstein
(2); Kootwijk; 1660-1845
Martel
(9); Quierzy; 688-741
Meeckeren
; ; -1484
Meent
(2); ; 1690-1690
Meerheim
; ; 1170-1235
Meester
(3); Bunschoten; 1647-1773
Meijnderts
; Eemnes; 1732-1732
Meijster
(3); ; -1647
Melis
; Amsterdam; 1737-1737
Melissen
(4); Nijkerk; 1593-1593
Merheijm
; ; -1170
Merriday
(2); Amsterdam, Engelse Kerk; 1615-1688
Metz
(5); ; 583-612
Meyns
(5); ; 1570-1570
Meyntgen
; ; -1617
Mierop
; Hij sneuvelde in 1304 mogel. tijdens de schermutselingen rond het beleg bij Schoonhoven in een Vlaams leger o.l.v. Gwijde van Dampierr; 1260-1550
Mol
; Huizen; 1745-1745
Montagne
(2); ; 1250-1290
Montaigu
; ; -1187
Mooij
(3); Bunschoten; 1671-1716
Morseler
; ; -1609
Morsler
; ; 1560-1560
Mortagne
; Montagne dur Nord; 1208-1280
Morvois
; ; -
N
(62); ; -1345
NN
(6); ; -1653
Nagel
(5); Eemdijk, Bunschoten; 1550-1665
Namen
; ; -1100
Nassau
(3); Grave; 1154-1313
Niesen
(2); Bunschoten aan de Eemdijk; 1600-1633
Niezen
(6); Bunschoten; 1735-1821
Nisen
(2); Bunschoten; 1695-1749
Norden
; Maelsted en Rensselaer; 1485-1526
Nordmark
(2); Quedlinburg; 933-1044
Normandie
; ; 912-964
Nulde
; Putten, Kleinhell; 1556-1681
Oldenaller
(6); Nijkerk; 1585-1647
Opstal
; Nijkerk; 1671-1671
Orleans
; ; -820
Orleans (van)
(5); Saint Denis; 830-869
Oudenaller
(15); ; 1692-1746
Oudsten
; Bunschoten; 1665-1853
Paes
(5); Amsterdam; -1646
Parijs
(2); Laon; 853-853
Peelen
; ; -1609
Perk
(2); Hilversum; 1490-1707
Peters
; ; 1662-1662
Petersz
(5); ; 1620-1680
Pieters
(6); Bergen; 1582-1652
Pietersz
; ; 1671-1707
Pijpers
; Bergen op Zoom; 1767-1824
Pin
(3); de Vuursche; 1705-1705
Plijn
(5); Bunschoten; 1645-1684
Pluijm
(2); Bunschoten; 1668-1828
Poitou
; Poitiers; 915-1142
Pol
(2); ; 1748-1748
Poort
(2); Bunschoten; 1641-1942
Putten
; ; 1200-1230
Rademaker
; ; -1785
Ravesloot
; ; -1756
Reijers
(8); ; 1590-1590
Reinertsen
; ; -1604
Rengers
(3); ; -1656
Rensselaer
(2); Harderwijk; 1440-1580
Renten
; ; -1731
Rhenen van Herpen
; Utrecht; 1140-1191
Ridder
(3); Bunschoten; 1714-1766
Rijckerts
; Putten; 1700-1726
Rijcks
(5); Bunschoten; 1660-1741
Rijn
(2); Ankeveen; 1690-1743
Roelofs
; ; -1761
Roij
; ; -1688
Rome
(10); ; -463
Roos
(2); Nijkerk; 1699-1748
Rose
(2); ; 1589-1589
Ruijter
(5); RA Test; 1663-1783
Ruizendaal
; Eemnes; 1720-1939
Rutgerink
; ; -1705
Rutten
(5); ; 1643-1643
Ruysch
; 's Gravenhage; 1470-1556
Rycks
(5); Bunschoten; 1600-1600
Saab
(3); Nijkerk; 1400-1655
Sabinus
(4); ; -
Saksen
; Nordhausen; 913-913
Savoy
(5); ; 562-611
Savoye
; Mainz; 1051-1097
Saxen
(5); ; 1033-1033
Schaap
(6); ; 1669-1669
Schelde
(5); ; -601
Scherius
(2); Bunschoten; 1682-1741
Schippers
; Harderwijk; 1826-1907
Scholten
(2); ; -1498
Schwaben
(3); ; -1113
Schytert
(2); Bunschoten; 1664-1693
Segersz
(5); ; -1645
Sijmens
(4); ; -1644
Slichtenhorst
(2); Slichtenhorst; 1565-1610
Slobbert
(5); Spakenburg; 1682-1682
Snapper
(3); Nijkerk; 1480-1835
Sonneveld
; Noordwijk/Leiden; 1655-1655
Spanheim
; Spanheim; -1198
Speet
; ; -1791
Speulde
; ; 1515-1575
Spiek
; ; -1826
Staal
(3); Barneveld; 1708-1858
Steenler
(2); Garderen; 1532-1632
Stevens
(2); Nijkerk; 1641-1641
Stevensz
(5); ; -1643
Swaenenbroeck
; Nijkerk; 1651-1651
Swaenenpoel
; ; -1651
Swagerman
; Amsterdam; 1791-1861
Teuling
(2); Bunschoten; 1634-1776
Teunis
(4); Eemnes Buitendijk; 1695-1695
Theunis
; ; -1665
Thijmens
(5); Eemdijk; 1696-1696
Thonis
(2); Nijkerk; 1670-1670
Timmermans
(5); ; -1550
Tollynckx
(2); ; -1634
Toonen
; Eemnse Buitendijk; 1743-1809
Tours
(6); ; -821
Twiller
(3); Nijkerk; 1310-1632
Twillert
; Bunschoten; 1801-1897
Vaneveld
(3); ; 1489-1537
Vedder
(8); Van de Puterdijk; 1663-1755
Verdun
(2); ; -980
Vermandois
(5); ; -971
Vermeer
(4); Elspeet; 1530-1676
Versteeg
; Garderen; 1778-1925
Vintzgouw
(5); Saint Arnould; 758-783
Visser
; Staveren; 1768-1876
Vlaanderen
(3); Arras (fr); 837-975
Vlaanderen Henegouwen
; abdij Hasnon; 1030-1070
Vlijm
; Harderwijk; 1811-1829
Vockers
(2); ; -1676
Voet
; Heijdelberg; 1506-1607
Voeth
; Harderwijk; 1605-1642
Volkertsz
(3); ; 1669-1707
Vreeneng
; Nijkerk; 1660-1660
Vuurst
(2); Vuursche; 1706-1807
Wageningen
(2); Bunschoten; 1772-1848
Waldereng
; Nijkerk; 1698-1698
Warners
(3); ; 1546-1579
Warning
; ; 1738-1807
Wavrin
; ; -1202
Weeg
(2); Bunschoten; 1735-1793
Weiden
; Bunschoten; 1743-1743
Welf von Altdorf
(5); Tours; 800-843
Wenckum
(6); BArneveld; 1498-1556
Wessex
(3); ; 872-929
Westenappel
(2); ; 1555-1601
Westeneng
; ; -1731
Wickrath
; ; 1065-1120
Wieringen
(2); ; 1691-1691
Wijnecken
(5); Nijkerk, Neckevelt; 1643-1680
Wildeman
(4); Nekkeveld; 1732-1832
Willems
(21); Nijkerk; 1736-1736
Winden
(2); Nijkerk; 1767-1767
Wit
(2); Bunschoten; 1646-1704
Wittop
; Bunschoten; 1738-1814
Wouters
(5); Bunschoten; 1697-1697
Woutersz
; ; 1739-1739
Wulven
(2); ; 1670-1698
Zandvliet
(5); Hamburg; 1600-1655
Zijl
(3); Graft; 1650-1826
Zutphen
(2); ; 1113-1117
n
(5); ; -
[Page displayed by
GeneWeb 5.00-exp
] Copyright © 1998-2006 INRIA -
DOC
-