tempf anclist.txt
Klaas Ruizendaal
- Lijst van bijnamen -
^^
Austrasie (d')
(5); ; 602-662
??
(11); Nijkerk; -1603
Aarts
(3); Putten; 1724-1732
Aerts
(8); Nijkerk; 1591-1591
Aertse
; ; -1656
Agricola
(5); ; -
Alberts
; Harderwijk; 1821-1862
Albertsen
; Harderwijk; 1798-1798
Alemania
(5); ; 690-724
Alemannen
(5); ; -758
Aller
(4); Nijkerk; 1623-1740
Aquitaine
; Rome; 1025-1077
Arles
; ; -1009
Arnstein
; ; 1135-1135
Avesnes
; ; 1152-1216
Aviatus
(5); ; -
Baas
(2); Bunschoten; 1735-1803
Bakker
; ; 1696-1763
Beek
(6); Bunschoten; 1620-1655
Beekelaer
; Appel onder Voorthuizen; -1710
Begga
(5); Andeene; 620-693
Beieren
; Wartenberg; 1116-1231
Bekbergen
; ; 1736-1736
Bennink
(2); ; -1709
Bent
; Bredevoort; 1784-1868
Berghe
; ; 1317-1317
Berlaer
; ; 1250-1349
Betuwe
; ; -1077
Beuckelaar
(3); Bunschoten; -1675
Billung
; ; -1008
Blois
; ; 947-1004
Blok
; Diemen; 1787-1832
Blokhuis
; Bunschoten; 1590-1753
Bonneveld
; Ermelo; 1759-1826
Boon
(4); Bunschoten; 1660-1703
Bootsman
; Bunschoten; 1671-1738
Bos
; Bunschoten; 1738-1848
Bosboom
; Amersfoort; 1724-1801
Boschhuijsen
; ; 1465-1465
Boulogne
; ; 1010-1057
Bourgondie
(2); ; 922-1020
Bouwens
; ; -1568
Brienen
(2); ; -1555
Brinck
(5); ; -1556
Brull
(5); Rijssel; 1570-1605
Buitenhuis
; Hoevelaken; 1751-1832
Buren
(2); ; -1061
Byler
(3); ; -1529
Capteijn
(5); ; 1677-1677
Carels
; Neckeveld; 1656-1701
Chiny
; ; 1100-1100
Claes
(3); ; 1632-1632
Clodoreius
(5); ; -
Cluijver
(3); Bunschoten; 1662-1776
Cockere
; Kleef, Gulick; 1571-1571
Collert
(2); ; 1617-1642
Constantinopel
(5); ; 248-329
Constantinus
(10); ; -361
Cornelis
(3); ; -1640
Coucy
; Coucy (Aisne); 1230-1289
Couwenhoven
; Nijkerk; 1745-1807
Croes
(3); Bunschoten; 1689-1758
Cuijck
; Utrecht; 1065-1308
Cuijper
(2); ; 1708-1758
Dardania
(5); ; 220-220
Dasseler
; Nijkerk; 1603-1634
Decemers
; Nunspeet; 1647-1647
Decima Rustique
(5); ; -
Dibbelts
(3); Nijkerk; 1685-1685
Diermen
; Putten; 1310-1926
Diest
; ; 1282-1282
Dirks
(8); Bunschoten; 1642-1662
Does
; Noordwijk; 1661-1745
Duif
; ELburg; 1753-1814
Duijst
(3); Bunschoten; 1655-1891
Duitsland
; Utrecht; 990-1110
Eck
; Nijkerk; 1670-1670
Eenhuis
; ; -1780
Ehem
(3); Heijdelberg; 1558-1558
Elberts
(5); ; -1671
Elbertsen
; Barneveld; 1697-1697
Ellerts
(11); Nijkerk; 1648-1686
Elzas
(5); Diedenhofen; 821-851
Engeland
; ; 896-896
Enghien (d')
; Enghien; 1180-1250
Eusebia
(5); ; -
Everts
(5); Nijkerk ?; 1690-1690
Fausta
(5); ; 326-326
Felbier
(5); Amsterdam; 1550-1728
Ferreolus
(5); ; 462-525
Flavius
(5); ; -220
Fook
(5); Bunschoten; 1624-1686
Francken
; ; -1533
Francs Ripuaires
(5); ; -
Frankrijk
(3); Compiègne; 846-879
Franrijk
; ; -971
Frans Ripuaires
(5); ; 582-641
Franssen
(5); Hoogland; 1679-1705
Frederiks
(3); Nijkerk; 1698-1706
Freeke
; Katwijk; 1795-1839
Gainsborough
(3); ; -872
Gaverne
; ; -1250
Geerlofs
(5); Bunschoten; 1648-1648
Geest
; Barneveld; 1595-1846
Gelre
(3); Klooster van Kamp; 905-1247
Gemen
(2); Bunschoten; 1688-1790
Gerrits
(8); Harderwijk; 1675-1675
Gijsberts
(8); ; 1620-1655
Gleiberg
; ; -986
Gosens
(5); ; 1580-1580
Graaf
(5); Spakenburg; 1678-1860
Groep
(2); Scherpenzeel, de Groep onder Renswoude; 1710-1811
Groningen
(2); ; 1585-1585
Grote
(5); Ingelheim, Duitsland; 742-841
Guise
; ; 1155-1207
Habel
; Putten; 1737-1805
Halteren
(2); Bunschoten; 1580-1809
Hamaland
(3); ; -937
Hamalant
(2); ; -932
Hamel
; Caen; 1615-1615
Hanegraaf
(3); ; -
Hanneman
; 's Gravenhage; 1593-1755
Hansen
(3); Bunschoten; 1665-1665
Hardrad
(5); ; 690-747
Harmens
(4); ; -1660
Hartog
(3); Bunschoten; 1714-1874
Haspengouw
(5); Thionville; 757-818
Heek
(5); Bunschoten; 1620-1718
Heijnen
(5); Spakenburg; 1640-1707
Heinen
(5); ; -1640
Hendricks
(14); Eemdijk; 1691-1691
Hendriks
(2); Amersfoort; 1735-1735
Hendriksen
(2); ; 1690-1690
Hendrikx
; ; -1634
Henegouwen
(2); ; 880-973
Hennekeler
(4); ; -1461
Hermans
(5); Aken; 1570-1570
Herstal
(5); ; 635-714
Heuckelum
(3); ; -1537
Heuvel
; Voorthuizen; 1776-1776
Hochstaden
; ; 1055-1131
Hohenstaufen
; Ensdorf; 1047-1110
Holland
(2); Gent; 932-1053
Honderdmark
; ; -1787
Hoog
; ; -1724
Hooij
; Achterhoek onder Nijkerk; 1692-1806
Hoorn
; ; -1776
Hopman
(5); Bunschoten; 1610-1796
Horne
; ; -1170
Hrischer
; ; -
Huijgen
(4); Ermelo; 1759-1759
Hullen
(2); ; -1397
Indijck
(2); Hemegsels, Netherlands; -1523
Isenhagius
(5); Bunschoten; 1648-1646
Ivrea (van)
; ; -968
Jacobs
(17); Bunschoten; 1682-1731
Jacobsen
; ; -1644
Jans
(33); Graft; 1682-1682
Janssen
; Weesp; 1686-1686
Jong
(2); Putten; 1690-1877
Karloman
(7); Chasseneuil bij Poiters (fr); 778-877
Karloman Koning van Lombardije
; Saint Ambroise, Milaan; 797-818
Karzen
; Heerde; 1764-1764
Kayenbeeck
(3); Harderwijk; 1549-1549
Keizer van de West
(5); ; -
Kethel
; 's Gravenhage; 1510-1639
Kiers
; ; -1550
Killen
(6); ; -1591
Kinderen
; London; 1530-1801
Knaap
(3); Bunschoten; 1590-1673
Koelewijn
(6); Bunschoten; 1646-1944
Kok
; ; -1690
Koning van Franken
(5); ; 715-768
Koops
; Putten; 1757-1865
Lafleur
(3); ; -1705
Lamberts
(6); ; -1705
Lancelot
(5); ; 375-375
Landen
(5); ; 613-694
Lankeren
(2); Voorthuizen; 1733-1799
Laon
(5); ; 695-783
Laurensen
(5); ; -1674
Lengenfeld
; ; 1070-1121
Lengenfeld und Pettendorf
; Ensdorf; 1102-1170
Leuven
(2); Florennes; 1015-1005
Lier
(5); Antwerpen; 1530-1583
Lombardije van Ivrea
; Gent; 968-1003
Londen
; Londen; -1656
Longwy
; ; -1062
Loon
(2); Wartenberg; 1157-1191
Los
(5); Nijkerk; 1623-1811
Lotharingen
(8); Nijvels; 971-1008
Lubbers
(2); Voorthuizen; 1745-1807
Lubbertsen
(2); ; -1696
Luxemburg
(3); ; 980-1005
Luxhool
(4); Putten; 1461-1461
Maassen
(2); ; -1709
Martel
(9); Quierzy; 688-741
Meent
(2); ; 1690-1690
Meerheim
; ; 1170-1235
Meester
(2); ; -1654
Meijnderts
(2); Eemnes; 1732-1732
Meijster
(2); ; -1647
Melissen
(2); Nijkerk; 1593-1593
Merheijm
; ; -1170
Merriday
; Amsterdam, Engelse Kerk; 1615-1688
Metz
(5); ; 583-612
Meyns
(3); ; 1570-1570
Meyntgen
(2); ; -1617
Mierop
; Hij sneuvelde in 1304 mogel. tijdens de schermutselingen rond het beleg bij Schoonhoven in een Vlaams leger o.l.v. Gwijde van Dampierr; 1260-1550
Montagne
(2); ; 1250-1290
Montaigu
; ; -1187
Mooij
(3); Bunschoten; 1671-1783
Mortagne
; Montagne dur Nord; 1208-1280
Morvois
; ; -
Muijs
; Eemnes Buitendijk; 1748-1902
Mulder
; Amersfoort; 1780-1780
N
(57); ; -1605
NN
(7); ; -1653
Nagel
(3); Eemdijk, Bunschoten; 1550-1866
Namen
; ; -1100
Nassau
(3); Grave; 1154-1313
Norden
(2); Maelsted en Rensselaer; 1485-1526
Nordmark
(2); Quedlinburg; 933-1044
Normandie
; ; 912-964
Nulde
(3); Putten, Kleinhell; 1556-1681
Oldenaller
(4); Eemdijk; -1675
Opstal
; Nijkerk; 1671-1671
Orleans
; ; -820
Orleans (van)
(5); Saint Denis; 830-869
Oudenaller
(7); Bunschoten; 1615-1650
Oudhuijzen
; Hoevelaken; 1787-1844
Oudsten
(3); Bunschoten; 1665-1823
Paes
(5); Amsterdam; -1646
Parijs
(2); Laon; 853-853
Perk
; Hilversum; 1490-1707
Peters
(3); ; 1662-1662
Petersz
(5); ; 1620-1680
Pieters
(6); Bergen; 1582-1652
Pin
(3); de Vuursche; 1705-1705
Plijn
(2); Bunschoten; 1645-1684
Pluijm
(2); Bunschoten; 1668-1828
Poitou
; Poitiers; 915-1142
Pol
; ; 1748-1748
Poort
; Bunschoten; 1641-1885
Putten
; ; 1200-1230
Reijers
(2); ; 1590-1590
Reinders
; ; -1779
Rengers
(2); ; 1570-1570
Rensselaer
(2); Harderwijk; 1440-1580
Rhenen van Herpen
; Utrecht; 1140-1191
Ridder
; Bunschoten; 1714-1766
Rijckerts
; Putten; 1700-1726
Rijcks
(4); Bunschoten; 1660-1741
Rijks
; Bunschoten; 1699-1699
Rijn
; Ankeveen; 1690-1743
Rome
(10); ; -463
Roos
(2); Nijkerk; 1739-1739
Rose
(5); ; 1589-1589
Ruijter
(5); RA Test; 1663-1750
Ruizendaal
; Eemnes; 1720-1955
Rutgers
; ; 1701-1701
Rutten
(3); ; 1643-1643
Ruysch
; 's Gravenhage; 1470-1556
Rycks
(3); Bunschoten; 1600-1600
Saab
; Nijkerk; 1400-1655
Sabinus
(4); ; -
Saksen
; Nordhausen; 913-913
Savoy
(5); ; 562-611
Savoye
; Mainz; 1051-1097
Saxen
(5); ; 1033-1033
Schaap
(6); Bunschoten; 1663-1788
Schelde
(5); ; -601
Scherius
(3); Bunschoten; 1682-1701
Scholten
(5); ; -1498
Schwaben
(3); ; -1113
Schytert
(3); Bunschoten; 1664-1693
Segersz
(2); ; -1645
Sijmens
(6); Edam; 1674-1674
Slobbert
(3); Spakenburg; 1682-1682
Smit
; ; 1764-1781
Snapper
(5); Nijkerk; 1480-1844
Sonneveld
; Noordwijk/Leiden; 1655-1655
Spanheim
; Spanheim; -1198
Speulde
(3); ; 1515-1575
Steenler
(5); Garderen; 1532-1632
Stevensz
(3); ; -1643
Teuling
; Bunschoten; 1634-1762
Teunis
(2); Bunschotenn; 1697-1697
Theunis
(3); Bunschoten; 1702-1706
Thijmens
(3); Eemdijk; 1696-1696
Thonis
(3); Nijkerk; 1670-1670
Timmermans
(5); ; -1550
Tollynckx
; ; -1634
Tours
(6); ; -821
Twiller
(3); Nijkerk; 1310-1632
Vaneveld
(3); ; 1489-1537
Vedder
(3); Van de Puterdijk; 1663-1755
Veen
; Smilde ge. Diever; 1779-1893
Verdun
(2); ; -980
Vermandois
(5); ; -971
Vermeer
; Elspeet; 1530-1676
Vintzgouw
(5); Saint Arnould; 758-783
Vlaanderen
(3); Arras (fr); 837-975
Vlaanderen Henegouwen
; abdij Hasnon; 1030-1070
Voet
(3); Heijdelberg; 1506-1607
Voeth
(3); Harderwijk; 1605-1642
Volkertsz
(3); ; 1669-1707
Vreeneng
(3); Nijkerk; 1660-1660
Vuurst
; Vuursche; 1706-1832
Warners
; ; 1546-1579
Wavrin
; ; -1202
Weeg
; Bunschoten; 1735-1793
Welf von Altdorf
(5); Tours; 800-843
Wenckum
(11); BArneveld; 1498-1556
Wessex
(3); ; 872-929
Wickrath
; ; 1065-1120
Wijnecken
(5); Nijkerk, Neckevelt; 1643-1680
Wildeman
; Nekkeveld; 1732-1864
Willems
(16); ; -1655
Wit
; Bunschoten; 1646-1704
Wittop
(3); Bunschoten; 1729-1853
Wouters
(2); ; -1632
Wulven
; ; 1670-1698
Zandvliet
(5); Hamburg; 1600-1655
Zijl
(3); Graft; 1650-1826
Zutphen
(2); ; 1113-1117
n
(5); ; -
[Page displayed by
GeneWeb 5.00-exp
] Copyright © 1998-2006 INRIA -
DOC
-