tempf anclist.txt
Jannetje Elizabeth Maria van Twillert
- Lijst van bijnamen -
^^
Austrasie (d')
(5); ; 602-662
??
(13); Nijkerk; -1505
Aarts
(7); Putten; 1724-1732
Aelts
; Nijkerk; 1604-1664
Aerts
(6); ; 1613-1613
Aertse
(2); ; -1656
Agricola
(5); ; -
Alemania
(5); ; 690-724
Alemannen
(5); ; -758
Aquitaine
; Rome; 1025-1077
Aris
; ; -1619
Arles
; ; -1009
Arnstein
; ; 1135-1135
Avesnes
; ; 1152-1216
Aviatus
(5); ; -
Baas
(2); Bunschoten; 1729-1888
Bakker
(2); ; 1696-1763
Beeckman
; Nijkerk; 1463-1543
Beek
(4); Bunschoten; 1620-1812
Beekelaer
(2); Appel onder Voorthuizen; -1710
Beekhuijzen
; Beekbergen; 1708-1708
Beekhuis
; Putten; 1751-1913
Beekman
; Nijkerk; 1609-1609
Begga
(5); Andeene; 620-693
Beieren
; Wartenberg; 1116-1231
Bekbergen
(3); ; 1736-1736
Bennink
(3); ; -1709
Berghe
; ; 1317-1317
Berlaer
; ; 1250-1349
Betuwe
; ; -1077
Beuckelaar
(2); Bunschoten; -1707
Billung
; ; -1008
Blois
; ; 947-1004
Blokhuis
(3); Bunschoten; 1590-1753
Boon
(5); Bunschoten; 1660-1679
Borten
(3); Bunschoten aan de Eemdijk; 1640-1688
Bos
; Leusbroek onder Doorn; 1756-1789
Bosboom
(2); Amersfoort; 1724-1801
Bosch
(2); ; -1756
Boschhuijsen
; ; 1465-1465
Boulogne
; ; 1010-1057
Bourgondie
(2); ; 922-1020
Bouwens
; ; -1568
Brink
(2); Stroe; 1728-1804
Brouwer
; ; 1683-1683
Brull
(5); Rijssel; 1570-1605
Buddingh
; Nijkerk; 1605-1629
Buren
(2); ; -1061
Byler
; ; 1357-1425
Capteijn
(4); ; 1677-1677
Carels
(2); Neckeveld; 1656-1701
Chiny
; ; 1100-1100
Claasz
; Nijkerk; 1606-1606
Claes
(8); ; 1632-1632
Clodoreius
(5); ; -
Cluijver
; Bunschoten; 1662-1776
Cockere
(2); Kleef, Gulick; 1571-1571
Coenen
; Bunschoten; 1671-1816
Collert
(3); Nijkerk; 1373-1646
Constantinopel
(5); ; 248-329
Constantinus
(10); ; -361
Cornelis
(6); Eemdijk; 1692-1692
Coucy
; Coucy (Aisne); 1230-1289
Croes
; Bunschoten; 1689-1758
Croese
; ; 1712-1712
Cuijck
; Utrecht; 1065-1308
Cuijper
(4); ; 1708-1758
Dardania
(5); ; 220-220
Dasseler
; Nijkerk; 1603-1634
Davelaar
; Woudenberg; 1748-1815
Decemers
(4); Nunspeet; 1647-1647
Decima Rustique
(5); ; -
Dibbelts
; Nijkerk; 1685-1685
Diest
; ; 1282-1282
Dircks
; ; -1605
Dirks
(7); Nijkerk; 1610-1681
Doecks
(2); Amsterdam; 1653-1705
Does
; Noordwijk; 1661-1745
Dompseler
; Barneveld; 1375-1606
Douwes
; ; -1700
Duijn
; ; -1745
Duitsland
; Utrecht; 990-1110
Dusseldorp
(3); ; 1691-1770
Eenhuis
; ; -1780
Elberts
(5); ; -1671
Elbertsen
(2); Barneveld; 1697-1697
Ellerts
; Nijkerk; 1648-1686
Elzas
(5); Diedenhofen; 821-851
Emeler
; ; 1406-1406
Engeland
; ; 896-896
Enghien (d')
; Enghien; 1180-1250
Erentel
; Nijkerk; 1313-1407
Eusebia
(5); ; -
Evers
(2); ; -1733
Everts
(7); Nijkerk ?; 1690-1690
Ewijck
; ; 1493-1493
Fausta
(5); ; 326-326
Felbier
(5); Amsterdam; 1550-1728
Ferreolus
(5); ; 462-525
Flavius
(5); ; -220
Fook
(4); Bunschoten; 1624-1677
Francken
; ; -1533
Francs Ripuaires
(5); ; -
Frankrijk
(3); Compiègne; 846-879
Franrijk
; ; -971
Frans Ripuaires
(5); ; 582-641
Franssen
(5); Hoogland; 1679-1705
Frederiks
(2); Nijkerk; 1698-1706
Freeke
; Katwijk; 1795-1839
Gainsborough
(3); ; -872
Gaverne
; ; -1250
Geerlofs
(4); Bunschoten; 1648-1648
Gelre
(3); Klooster van Kamp; 905-1247
Gemen
(2); Bunschoten; 1688-1790
Gerrits
(12); Nijkerk; 1690-1763
Geurden
(2); Bunschoten; 1720-1749
Gijsberts
(6); ; 1640-1640
Gleiberg
; ; -986
Goot
; Nijkerk; 1683-1732
Gosens
(5); ; 1580-1580
Graaf
(5); Spakenburg; 1678-1945
Groep
(2); Scherpenzeel, de Groep onder Renswoude; 1710-1869
Grote
(5); Ingelheim, Duitsland; 742-841
Guise
; ; 1155-1207
Haar
; Bunschoten; 1698-1698
Halteren
(5); Bunschoten; 1580-1707
Hamaland
(3); ; -937
Hamalant
(2); ; -932
Hamel
(2); Caen; 1615-1615
Hanneman
; 's Gravenhage; 1593-1755
Hansen
; Bunschoten; 1665-1665
Hardrad
(5); ; 690-747
Harmens
(3); ; -1660
Harms
; Edam; 1673-1673
Haspengouw
(5); Thionville; 757-818
Heek
(5); Bunschoten; 1620-1718
Heijnen
(4); Spakenburg; 1640-1773
Heinen
(3); ; -1640
Helmers
; Edam; -1705
Hendricks
(10); Eemdijk; 1691-1691
Hendriks
(5); Lunteren; 1530-1530
Hendriksen
(2); ; 1690-1690
Hendrikx
; ; -1634
Henegouwen
(2); ; 880-973
Hermans
(5); Aken; 1570-1570
Herstal
(5); ; 635-714
Heuveling
; Bunschoten; 1613-1872
Hochstaden
; ; 1055-1131
Hohenstaufen
; Ensdorf; 1047-1110
Holland
(2); Gent; 932-1053
Hoog
(2); ; -1724
Hooij
; Achterhoek onder Nijkerk; 1692-1806
Hoolwerf
; Putterdijk onder Putten; 1771-1843
Hopman
(5); Bunschoten; 1610-1808
Horne
; ; -1170
Horst
; Ermelo; 1746-1812
Hrischer
; ; -
Huijgen
(5); Eemdijk; 1550-1775
Isenhagius
(5); Bunschoten; 1648-1646
Iseren
; ; -
Ivrea (van)
; ; -968
Jacobs
(14); ; -1637
Jans
(22); Nijkerk; 1639-1699
Jong
; ; 1764-1764
Kamer
; Hoogland; 1725-1839
Karloman
(7); Chasseneuil bij Poiters (fr); 778-877
Karloman Koning van Lombardije
; Saint Ambroise, Milaan; 797-818
Keizer van de West
(5); ; -
Kethel
; 's Gravenhage; 1510-1639
Kiers
(2); ; -1550
Killen
(5); Eemdijk; 1659-1659
Kinderen
(2); London; 1530-1846
Kleinveld
; ; -1773
Knaap
(2); Bunschoten; 1590-1673
Koelewijn
(3); Bunschoten; 1646-1865
Kok
(2); ; -1690
Kolk
; Putten; 1737-1822
Koning van Franken
(5); ; 715-768
Lafleur
(2); ; -1705
Lamberts
(2); ; -1705
Lammerts
; ; 1735-1798
Lancelot
(5); ; 375-375
Landen
(5); ; 613-694
Lankeren
(4); Voorthuizen; 1733-1799
Laon
(5); ; 695-783
Laurensen
(2); ; -1689
Lengenfeld
; ; 1070-1121
Lengenfeld und Pettendorf
; Ensdorf; 1102-1170
Leusden
; ; -1748
Leuven
(2); Florennes; 1015-1005
Lier
(5); Antwerpen; 1530-1583
Lombardije van Ivrea
; Gent; 968-1003
Londen
(2); Londen; -1656
Longwy
; ; -1062
Loon
(2); Wartenberg; 1157-1191
Los
(3); Nijkerk; 1623-1716
Lotharingen
(8); Nijvels; 971-1008
Lubbers
(3); Voorthuizen; 1745-1807
Lubbertsen
(3); ; -1696
Luxemburg
(3); ; 980-1005
Maassen
(3); ; -1709
Maessen
(3); ; -1530
Martel
(9); Quierzy; 688-741
Meeckeren
; ; -1484
Meent
(2); ; 1690-1690
Meerheim
; ; 1170-1235
Meester
(2); ; -1654
Meijster
(2); ; -1647
Melissen
(4); Nijkerk; 1593-1593
Merheijm
; ; -1170
Merriday
(2); Amsterdam, Engelse Kerk; 1615-1688
Metz
(5); ; 583-612
Meyns
(5); ; 1570-1570
Mierop
; Hij sneuvelde in 1304 mogel. tijdens de schermutselingen rond het beleg bij Schoonhoven in een Vlaams leger o.l.v. Gwijde van Dampierr; 1260-1550
Mol
; Huizen; 1745-1745
Molenaar
; ; 1702-1702
Montagne
(2); ; 1250-1290
Montaigu
; ; -1187
Mooij
(2); Bunschoten; 1671-1856
Morseler
; ; -1609
Morsler
; ; 1560-1560
Mortagne
; Montagne dur Nord; 1208-1280
Morvois
; ; -
Muijs
; Eemnes Buitendijk; 1748-1902
Mulder
(2); Amersfoort; 1780-1780
N
(36); ; -1345
NN
(3); ; -1653
Nagel
(6); Eemdijk, Bunschoten; 1550-1665
Namen
; ; -1100
Nassau
(3); Grave; 1154-1313
Niesen
(3); Bunschoten aan de Eemdijk; 1600-1633
Niezen
(9); Bunschoten; 1735-1821
Nisen
(3); Bunschoten; 1695-1749
Nordmark
(2); Quedlinburg; 933-1044
Normandie
; ; 912-964
Oldenaller
(5); Eemdijk; -1675
Opstal
; Nijkerk; 1671-1671
Orleans
; ; -820
Orleans (van)
(5); Saint Denis; 830-869
Oudenaller
(10); Bunschoten; 1615-1650
Oudhuijzen
; Hoevelaken; 1787-1844
Oudsten
(2); Bunschoten; 1665-1700
Paes
(5); Amsterdam; -1646
Parijs
(2); Laon; 853-853
Peelen
; ; -1609
Perk
(2); Hilversum; 1490-1707
Peters
; ; 1662-1662
Petersz
(5); ; 1620-1680
Pieters
(6); Bergen; 1582-1652
Pietersz
; ; 1671-1707
Pin
(2); de Vuursche; 1705-1705
Pluijm
; Bunschoten; 1668-1684
Poitou
; Poitiers; 915-1142
Poort
; Bunschoten; 1641-1918
Proelen
; ; 1640-1701
Pruijs
; Ba; 1675-1867
Putten
; ; 1200-1230
Raaij
; ; 1470-1470
Ravesloot
(2); ; -1756
Reijers
(8); ; 1590-1590
Reinders
; ; -1779
Reinertsen
; ; -1604
Rengers
(2); ; -1656
Rensselaer
; Voorst; 1705-1750
Renten
; ; -1731
Rhenen van Herpen
; Utrecht; 1140-1191
Ridder
; Bunschoten; 1714-1766
Rijcks
(5); Bunschoten; 1660-1741
Rijn
(2); Ankeveen; 1690-1743
Roelofs
; ; -1761
Roij
; ; -1688
Rome
(10); ; -463
Roos
(2); Nijkerk; 1699-1819
Ruijter
(5); RA Test; 1663-1783
Rutgerink
; ; -1705
Rutten
(5); ; 1643-1643
Ruysch
; 's Gravenhage; 1470-1556
Rycks
(5); Bunschoten; 1600-1600
Saab
; Nijkerk; 1400-1655
Sabinus
(4); ; -
Saksen
; Nordhausen; 913-913
Savoy
(5); ; 562-611
Savoye
; Mainz; 1051-1097
Saxen
(5); ; 1033-1033
Schaap
(5); Bunschoten; 1663-1893
Schelde
(5); ; -601
Scherius
(2); Bunschoten; 1682-1741
Schouten
; ; 1737-1778
Schwaben
(3); ; -1113
Segers
; ; -1722
Sijmens
(3); ; -1644
Simons
; ; 1700-1700
Slichtenhorst
; Slichtenhorst; 1565-1610
Slobbert
; Spakenburg; 1682-1682
Smit
; ; 1764-1781
Sonneveld
; Noordwijk/Leiden; 1655-1655
Spanheim
; Spanheim; -1198
Stevens
(2); Nijkerk; 1641-1641
Stevensz
; ; -1643
Swaenenbroeck
; Nijkerk; 1651-1651
Swaenenpoel
; ; -1651
Teuling
; Bunschoten; 1634-1762
Teunis
(3); Bunschotenn; 1697-1697
Thijmens
; Eemdijk; 1696-1696
Thonis
(4); Eemnes; 1668-1668
Timmermans
(5); ; -1550
Tollynckx
; ; -1634
Tours
(6); ; -821
Twiller
; Nijkerk; 1310-1813
Twillert
; Bunschoten; 1796-1929
Vaneveld
; Putten; 1311-1530
Varenkamp
; Lunteren; 1430-1858
Vedder
(8); Van de Puterdijk; 1663-1836
Veen
; Smilde ge. Diever; 1779-1914
Verdun
(2); ; -980
Vermandois
(5); ; -971
Vermeer
(4); Elspeet; 1530-1676
Vintzgouw
(5); Saint Arnould; 758-783
Vlaanderen
(3); Arras (fr); 837-975
Vlaanderen Henegouwen
; abdij Hasnon; 1030-1070
Volkertsz
; ; 1669-1707
Vuurst
; Vuursche; 1706-1807
Wacker
; ; 1640-1640
Waldereng
; Nijkerk; 1698-1698
Warners
; ; 1546-1579
Warning
; ; 1738-1807
Wavrin
; ; -1202
Weeg
; Bunschoten; 1735-1793
Weiden
; Bunschoten; 1743-1743
Welf von Altdorf
(5); Tours; 800-843
Wenckum
; Nijkerk; 1570-1617
Wessex
(3); ; 872-929
Westenappel
; ; 1555-1601
Wickrath
; ; 1065-1120
Wieringen
(3); ; 1691-1691
Wijnecken
(3); Nijkerk, Neckevelt; 1643-1680
Wildeman
(4); Nekkeveld; 1732-1864
Willems
(7); Nijkerk; 1979-1979
Wit
(2); Bunschoten; 1646-1704
Wittop
; Bunschoten; 1738-1814
Wouters
(4); Nijkerk; 1664-1664
Woutersz
; ; 1739-1739
Zandvliet
(5); Hamburg; 1600-1655
Zijl
; Graft; 1650-1730
Zutphen
(2); ; 1113-1117
n
(5); ; -
[Page displayed by
GeneWeb 5.00-exp
] Copyright © 1998-2006 INRIA -
DOC
-