tempf anclist.txt
Lourens Beukers
- Lijst van bijnamen -
^^
Austrasie (d')
(5); ; 602-662
??
(7); Nijkerk; -1505
Aarts
(6); Putten; 1724-1732
Aerts
; Nijkerk; 1591-1591
Agricola
(5); ; -
Alemania
(5); ; 690-724
Alemannen
(5); ; -758
Aller
(2); Nijkerk; 1623-1740
Alree
; Utrecht; 1734-1734
Aquitaine
; Rome; 1025-1077
Aris
; ; -1619
Arles
; ; -1009
Arnstein
; ; 1135-1135
Avesnes
; ; 1152-1216
Aviatus
(5); ; -
Bakkenes
; Voorthuizen; 1731-1731
Bakker
(2); ; 1696-1763
Beck
; Bunschoten; -1675
Beeckman
; Nijkerk; 1463-1543
Beek
(2); Bunschoten; 1620-1911
Beekelaer
(3); Appel onder Voorthuizen; -1710
Beekhuijzen
(3); Beekbergen; 1708-1708
Begga
(5); Andeene; 620-693
Beieren
; Wartenberg; 1116-1231
Bekbergen
(2); ; 1736-1736
Bennink
(5); ; -1709
Berghe
(2); ; -1697
Berlaer
; ; 1250-1349
Betuwe
; ; -1077
Beukers
; Utrecht; 1731-1895
Beunck
; Zutphen; 1734-1838
Billung
; ; -1008
Blois
; ; 947-1004
Boer
; Huizen; 1733-1867
Bonneveld
; Ermelo; 1759-1826
Borten
; Bunschoten aan de Eemdijk; 1640-1688
Bos
; Huizen; 1762-1917
Bosboom
(2); Amersfoort; 1724-1801
Boschhuijsen
; ; 1465-1465
Boulogne
; ; 1010-1057
Bourgondie
(2); ; 922-1020
Bouwens
; ; -1568
Brands
; ; 1730-1730
Brienen
; ; -1555
Brinck
(2); ; -1556
Brull
(2); Rijssel; 1570-1605
Buren
(2); ; -1061
Byler
; ; -1529
Capteijn
(5); ; 1677-1677
Chiny
; ; 1100-1100
Claes
(9); ; 1632-1632
Clodoreius
(5); ; -
Cluijver
; Bunschoten; 1662-1776
Cockere
(2); Kleef, Gulick; 1571-1571
Collert
(2); Nijkerk; 1373-1646
Constantinopel
(5); ; 248-329
Constantinus
(10); ; -361
Cornelis
(6); Eemdijk; 1692-1692
Coucy
; Coucy (Aisne); 1230-1289
Croes
(2); Bunschoten; 1689-1758
Cuijck
; Utrecht; 1065-1308
Cuijper
(2); ; 1708-1758
Dardania
(5); ; 220-220
Dasseler
; Nijkerk; 1603-1634
Davelaar
(2); ; -1665
Decima Rustique
(5); ; -
Dibbelts
(2); Nijkerk; 1685-1685
Diest
; ; 1282-1282
Dijk
; Arnhem; 1734-1808
Dirks
(5); ; 1678-1724
Doecks
(2); Amsterdam; 1653-1705
Does
; Noordwijk; 1661-1745
Donkersteeg
; WOudenberg; 1751-1860
Drie
; Nijkerk; 1751-1751
Duijtshof
; Dinxperlo; 1676-1676
Duitsland
; Utrecht; 990-1110
Dusseldorp
; ; 1691-1770
Ehem
; Heijdelberg; 1558-1558
Elberts
(2); ; -1671
Elbertsen
(3); Barneveld; 1697-1697
Ellerts
(4); ; 1508-1508
Elzas
(5); Diedenhofen; 821-851
Engeland
; ; 896-896
Enghien (d')
; Enghien; 1180-1250
Erentel
; Nijkerk; 1313-1407
Eusebia
(5); ; -
Evers
(2); ; -1733
Everts
(6); Nijkerk ?; 1690-1690
Fausta
(5); ; 326-326
Felbier
(2); Amsterdam; 1550-1728
Ferreolus
(5); ; 462-525
Flavius
(5); ; -220
Fook
(3); Bunschoten; 1624-1677
Francken
; ; -1533
Francs Ripuaires
(5); ; -
Frankrijk
(3); Compiègne; 846-879
Franrijk
; ; -971
Frans Ripuaires
(5); ; 582-641
Franssen
(4); Hoogland; 1679-1705
Frederiks
; Nijkerk; 1698-1706
Freeke
; Katwijk; 1795-1839
Fucken
; Breddenbroek; 1620-1620
Gainsborough
(3); ; -872
Gaverne
; ; -1250
Geerlofs
(3); Bunschoten; 1648-1648
Gelre
(3); Klooster van Kamp; 905-1247
Gerrits
(7); Scherpenzeel; 1567-1567
Gijsberts
(3); ; 1640-1640
Ginkel
; Scherpenzeel; 1533-1807
Gleiberg
; ; -986
Gooijer
; ; -1762
Gosens
(3); ; 1580-1580
Graaf
(4); Spakenburg; 1678-1880
Groep
(3); Scherpenzeel, de Groep onder Renswoude; 1710-1928
Groningen
; ; 1585-1585
Grote
(5); Ingelheim, Duitsland; 742-841
Guise
; ; 1155-1207
Haar
; Breedenbroek (Gendringen); 1620-1801
Halteren
(3); Bunschoten; 1580-1801
Hamaland
(3); ; -937
Hamalant
(2); ; -932
Hamel
(2); Caen; 1615-1615
Hanegraaf
; ; -1523
Hanneman
; 's Gravenhage; 1593-1755
Hansen
; Bunschoten; 1665-1665
Hardrad
(5); ; 690-747
Harmans
; Bunschoten; 1665-1710
Harmens
(4); ; -1660
Hartog
; Bunschoten; 1714-1852
Haspengouw
(5); Thionville; 757-818
Heek
(3); Bunschoten; 1620-1813
Heijnen
(3); Spakenburg; 1640-1773
Heinen
(3); ; -1640
Hendricks
(10); Eemdijk; 1691-1691
Hendriks
(2); Nijkerk; 1692-1692
Hendriksen
(3); ; 1690-1690
Hendrikx
; ; -1634
Henegouwen
(2); ; 880-973
Hengeveld
; Aalten; 1718-1718
Hennekeler
; ; -1517
Hermans
(2); Aken; 1570-1570
Herstal
(5); ; 635-714
Heuckelum
; ; -1537
Hochstaden
; ; 1055-1131
Hohenstaufen
; Ensdorf; 1047-1110
Holland
(2); Gent; 932-1053
Hoog
(2); ; -1724
Hooij
; Achterhoek onder Nijkerk; 1692-1806
Hopman
(5); Bunschoten; 1610-1808
Horne
; ; -1170
Horst
; ; -1718
Hrischer
; ; -
Huijgen
(6); Eemdijk; 1550-1775
Hullen
; ; -1397
Indijck
; Hemegsels, Netherlands; -1523
Isenhagius
(2); Bunschoten; 1648-1646
Ivrea (van)
; ; -968
Jacobs
(14); ; -1637
Jans
(19); Elpseet; -1708
Jong
(2); Putten; 1690-1917
Jonker
; Bunschoten; 1675-1675
Karloman
(7); Chasseneuil bij Poiters (fr); 778-877
Karloman Koning van Lombardije
; Saint Ambroise, Milaan; 797-818
Kayenbeeck
; Harderwijk; 1549-1549
Keizer van de West
(5); ; -
Kethel
; 's Gravenhage; 1510-1639
Kiers
(2); ; -1550
Killen
(6); Eemdijk; 1659-1659
Kinderen
(2); London; 1530-1870
Klein Ruessink
; Dinxperlo; 1697-1697
Knaap
; Bunschoten; 1590-1673
Koelewijn
(3); Bunschoten; 1646-1858
Koenen
; Bunschoten; 1783-1783
Kok
(2); ; -1690
Kolk
(3); Putten; 1737-1830
Koning van Franken
(5); ; 715-768
Lafleur
; ; -1705
Lagerweij
; Woudenberg; 1668-1747
Lamberts
; ; -1705
Lancelot
(5); ; 375-375
Landen
(5); ; 613-694
Lankeren
(2); Voorthuizen; 1733-1799
Laon
(5); ; 695-783
Laurensen
(2); ; -1689
Lengenfeld
; ; 1070-1121
Lengenfeld und Pettendorf
; Ensdorf; 1102-1170
Leuven
(2); Florennes; 1015-1005
Lier
(2); Antwerpen; 1530-1583
Lombardije van Ivrea
; Gent; 968-1003
Londen
(2); Londen; -1656
Longwy
; ; -1062
Loon
(2); Wartenberg; 1157-1191
Los
(2); Nijkerk; 1623-1814
Lotharingen
(8); Nijvels; 971-1008
Lubbers
(5); Voorthuizen; 1745-1807
Lubbertsen
(5); ; -1696
Luxemburg
(3); ; 980-1005
Luxhool
; Luxhool bij Nijkerk; 1517-1523
Maassen
(5); ; -1709
Maessen
; ; -1530
Martel
(9); Quierzy; 688-741
Meent
(3); ; 1690-1690
Meerheim
; ; 1170-1235
Meester
(2); Bunschoten; 1647-1773
Meijnderts
; Eemnes; 1732-1732
Meijster
(2); ; -1647
Melissen
; Nijkerk; 1593-1593
Merheijm
; ; -1170
Merriday
(2); Amsterdam, Engelse Kerk; 1615-1688
Metz
(5); ; 583-612
Meyns
(5); ; 1570-1570
Meyntgen
; ; -1617
Mierop
; Hij sneuvelde in 1304 mogel. tijdens de schermutselingen rond het beleg bij Schoonhoven in een Vlaams leger o.l.v. Gwijde van Dampierr; 1260-1550
Monné
; Utrecht; 1734-1798
Montagne
(2); ; 1250-1290
Montaigu
; ; -1187
Mor
; Puttersdijk; 1665-1736
Mortagne
; Montagne dur Nord; 1208-1280
Morvois
; ; -
Mulder
; Amersfoort; 1780-1855
N
(38); ; -1605
NN
(3); ; -1653
Nagel
(5); Eemdijk, Bunschoten; 1550-1874
Namen
; ; -1100
Nassau
(3); Grave; 1154-1313
Niesen
; Bunschoten aan de Eemdijk; 1600-1633
Niezen
(3); Bunschoten; 1735-1796
Nisen
; Bunschoten; 1695-1749
Norden
; Maelsted en Rensselaer; 1485-1526
Nordmark
(2); Quedlinburg; 933-1044
Normandie
; ; 912-964
Nulde
; Putten, Kleinhell; 1556-1681
Oldenaller
(6); Eemdijk; -1675
Orleans
; ; -820
Orleans (van)
(5); Saint Denis; 830-869
Oudenaller
(10); ; 1692-1746
Oudsten
; Bunschoten; 1665-1853
Paes
(2); Amsterdam; -1646
Parijs
(2); Laon; 853-853
Peters
; ; 1662-1662
Petersz
(3); ; 1620-1680
Pieters
(2); Bergen; 1582-1652
Pietersz
; ; 1671-1707
Pin
; de Vuursche; 1705-1705
Pluijm
; Bunschoten; 1668-1828
Poitou
; Poitiers; 915-1142
Putten
; ; 1200-1230
Rensselaer
(4); Voorst; 1705-1750
Rhenen van Herpen
; Utrecht; 1140-1191
Ridder
; Bunschoten; 1714-1766
Rijckerts
; Putten; 1700-1726
Rijn
(2); Ankeveen; 1690-1743
Roelofs
; ; -1761
Rome
(10); ; -463
Rose
(2); ; 1589-1589
Ruijter
(2); RA Test; 1663-1750
Rutgerink
(3); ; -1705
Rutten
(5); ; 1643-1643
Ruysch
; 's Gravenhage; 1470-1556
Rycks
(5); Bunschoten; 1600-1600
Saab
; Nijkerk; 1400-1655
Sabinus
(4); ; -
Saksen
; Nordhausen; 913-913
Savoy
(5); ; 562-611
Savoye
; Mainz; 1051-1097
Saxen
(5); ; 1033-1033
Schaap
; ; 1669-1669
Schelde
(5); ; -601
Scholten
(2); ; -1498
Schwaben
(3); ; -1113
Schytert
; Bunschoten; 1664-1693
Slichtenhorst
; Slichtenhorst; 1565-1610
Slobbert
; Spakenburg; 1682-1682
Snapper
(3); Nijkerk; 1736-1736
Snoekevelt
; Veenendal; 1734-1734
Sonneveld
; Noordwijk/Leiden; 1655-1655
Spanheim
; Spanheim; -1198
Speulde
; ; 1515-1575
Steenler
(2); Garderen; 1532-1632
Teuling
; Bunschoten; 1634-1776
Teunis
; Eemnes Buitendijk; 1695-1695
Theunis
; ; -1665
Thonis
; Nijkerk; 1670-1670
Timmermans
(2); ; -1550
Tollynckx
; ; -1634
Tours
(6); ; -821
Twiller
(2); Nijkerk; 1310-1868
Vaneveld
(2); Putten; 1311-1530
Vedder
(2); Van de Puterdijk; 1663-1845
Verdun
(2); ; -980
Vermandois
(5); ; -971
Vintzgouw
(5); Saint Arnould; 758-783
Vlaanderen
(3); Arras (fr); 837-975
Vlaanderen Henegouwen
; abdij Hasnon; 1030-1070
Vockers
; ; -1676
Voet
; Heijdelberg; 1506-1607
Voeth
; Harderwijk; 1605-1642
Volkertsz
; ; 1669-1707
Vreeneng
; Nijkerk; 1660-1660
Vrij
; Utrecht; 1731-1731
Waanders
; Gorssel; 1734-1734
Wageningen
; Bunschoten; 1772-1848
Warners
; ; 1546-1579
Wavrin
; ; -1202
Welf von Altdorf
(5); Tours; 800-843
Wenckum
(5); Nijkerk; 1570-1617
Wessex
(3); ; 872-929
Westenappel
; ; 1555-1601
Westeneng
; ; -1731
Wickrath
; ; 1065-1120
Wieringen
; ; 1691-1691
Wijnecken
(2); Nijkerk, Neckevelt; 1643-1680
Willems
(7); Nijkerk; 1979-1979
Wit
(2); Bunschoten; 1646-1704
Wittenbergh
; ; 1635-1695
Wouters
(3); ; 1662-1662
Wulven
; ; 1670-1698
Zandvliet
(2); Hamburg; 1600-1655
Zijl
; Graft; 1650-1798
Zutphen
(2); ; 1113-1117
Zwaan
; Puttersdijk; 1730-1849
n
(5); ; -
[Page displayed by
GeneWeb 5.00-exp
] Copyright © 1998-2006 INRIA -
DOC
-